Kāna Percussion Trio – Are We Nature?
Contact
Breestraat 60
2311 CS LEIDEN Plan je route naar Kāna Percussion Trio – Are We Nature?
Overrompelend slagwerkconcert over hoe we ons als mens verhouden tot de natuur. Het Kāna Trio waadt door de menselijke herrie en vervuiling voor een helder antwoord. Met muziek van o.a. John Cage, Nuno Lobo en Michael Gordon.
De natuur in muziek
Het Kāna Trio kaart op spectaculaire wijze een spectaculair dringend probleem aan: hoe moeten wij ons verhouden tot de natuur? Zijn we er eigenlijk nog onderdeel van? Het Kāna Trio waadt door de menselijke herrie en vervuiling voor een helder antwoord. Het thema van klimaatverandering leent zich voor overrompelende percussie. Maar te midden van het spektakel overschreeuwen de percussionisten zichzelf niet. ‘Ze spelen feilloos samen. Krachtig, maar nooit te hard,’ aldus de jury van Dutch Classical Talent.
Kāna Trio
Het Nederlands-Portugese Kāna Trio won in 2024 de prestigieuze Dutch Classical Talent Award en was in 2022 winnaar van het Grachtenfestival Conservatorium Concours. Ook die jury benadrukte hun subtiliteit en muzikaliteit: ‘De jury was onder de indruk van het bezwerende […] samenspel. Het kleurenpalet reikte van fluisterzacht marimbageruis tot het meest onheilspellende oerwoudgeweld.’
Wanneer
- Vrijdag 29 januari 2027 om 20.15 uur
Prijzen
- € 39,00 Gouden rang
- € 35,00 1e rang
- € 30,00 2e rang