Bert Visscher en Martin van Waardenberg – The Sunshine Boys (try-out)
Contact
Oude Vest 43
2312 XS LEIDEN Plan je route naar Bert Visscher en Martin van Waardenberg – The Sunshine Boys (try-out)
Een komische en ontroerende voorstelling over twee voormalige artiesten die na jaren weer samenkomen, vol humor, spanning en oude frustraties.
Een hereniging na jaren
Bert Visscher en Martin van Waardenberg zijn voor het eerst samen op het podium te zien! De wereldberoemde toneelklassieker The Sunshine Boys van Neil Simon uit 1972 werd succesvol verfilmd, door verschillende artiesten gespeeld en nu is de beurt aan deze Nederlandse komische grootheden.
Twee variétéartiesten vormden ooit een succesvol duo. Na meer dan tien jaar radiostilte worden de mopperende rasartiesten bijeengebracht om nog één keer hun beroemdste sketch te spelen. Maar onderlinge verwijten en opgekropte frustraties bepalen de sfeer. Pas wanneer een van hen een hartaanval krijgt, verdwijnen de scherpe randen. The Sunshine Boys is een komische en ontroerende voorstelling over twee mensen die ondanks alles een leven lang onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn.
Wanneer
- Dinsdag 12 januari 2027 om 20.15 uur
- Woensdag 13 januari 2027 om 20.15 uur
Prijzen
- € 39,50 1e rang
- € 34,50 2e rang
- € 29,50 3e rang