Aprilveiling

Onder de hamer een gevarieerde collectie schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek van o.a. S. Altmann, K. Appel, A.H. Bakhuijzen, M. Bauer, Th. de Bock, E. Brands, M. Chagall, A. Ciamberlani, B.F. Coesel, Corneille, S. Dali, J.J.M. Damschröder, H. Dekker, C.C. Dommelshuizen, A.J. van Driesten, G. van Emmerik, M.C. Escher, S. Garf, Th. Goedvriend, L. Grijseels, G. Hambüchen, J. Hollanders, J. Hoogduin, A. Jaboneau, M.J. de Jongere, H.F.C. ten Kate, J.C.K. Klinkenberg, J.S. Knikker, J.A. Knip, H.W. Koekkoek, J. Korthals, F. van Kregten, A. Kuypers, M.H. Mackenzie, J. Meijer, H. Moerkerk, E. Moll, J. Mytens, W.H. v.d. Nat, L. Noyen, N. v.d. Plas, L.J. Reckelbus, J. Rijlaarsdam, J.C. Roelandse, A.C. Rosemeier, W.H. van Schaik, C.A.J. Schermer, J.F. Scherrewitz, P.P. Schiedges, D. Schulman, H. Snel, L.W. van Soest, M. Tjui, A. Verhoesen, J. Voerman jr., N. Wicart, M. Wiegman, Chr. v.d. Windt, G. de Wit, enz.

17-20e eeuws meubilair waaronder (vitrine/boeken/laden) kasten, kabinetten, kisten, (coulissen) tafels, stoelen, banken, bureaux, secretaires, commodes, boekenmolens, spiegels, beeldenkast uit 1607. Klokken: staande horloges, schoorsteenpendules, reisklokken, comtoises, Friese stoel-, en staartklokken, barometers. Lampen en (kroon) luchters. Enig design meubilair. Oosterse tapijten (w.o. Zieglers). Wijnen en gedistilleerd.

Kleingoed 18e-20e eeuws glas en kristal (o.a. Copier, Leerdam), 18e-20e eeuws porselein, aardewerk en plateel (o.a. Arnhem, Brouwer, de Distel, de Porceleyne Fles, Gouda) tegels, serviezen, koper, tin, bronzen en marmeren sculpturen (o.a. S. Kinsburger, S. Norga, F. Seifert, K. Verkade). Maritieme objecten w.o. (antieke) modelschepen, sextanten, octanten enz. Enkele ikonen. Enige sabels, geweren, bajonetten enz. Diverse jachttrofeeën.

18e-20e eeuws (tafel)zilver, bestekken, koffie/theeserviezen, dienbladen, gouden en zilveren juwelen, gouden munten, antieke lodderein, pillen- en snuifdoosjes, broodmanden, zilveren en gouden (zak) horloges (o.a. Doxo, Hagley, Longines, Monnard, Pontiac enz.). Aziatica, w.o. 17-19e eeuws Chinees en Japans porselein. Etnografica.

De veiling wordt gehouden op de volgende data:
• dinsdag 16 april
vanaf 18.30 uur

• woensdag 17 april
vanaf 18.30 uur

• donderdag 18 april
vanaf 18.30 uur

• vrijdag 19 april
vanaf 18.30 uur

• zaterdag 20 april
vanaf 12.00 uur

Zaal geopend 15 minuten voor aanvang van de veiling.

Klik voor meer informatie hier